
SSD диск M.2 Patriot P320 1TB NVMe 2280 Gen3.0 x4 3D TLC P320P1TBM28
7 882 ₴
6 680 ₴
- В наявності
- Код: 52811
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск Patriot P320 1TB NVMe M.2 2280 Gen3.0 x4 3D TLC
P320 — це наступне покоління твердотільного накопичувача Patriot високого рівня PCIe gen 3x4 NVMe, яке вийде на ринок, пропонуючи набагато вищу швидкість передавання даних і IOP, ніж стандартні рішення PCIe 3x2.Компактний форм-фактор m.2 розроблений для легкого встановлення та підійде до будь-якого ПК або ноутбука, а його низьке енергоспоживання допомагає продовжити термін експлуатації акумулятора. P320 гарантовано скорочує час запуску, завантаження й передавання, порівнюючи з традиційними жорсткими дисками.
Удосконалена мікропрограма P320 пропонує технологію термічного регулювання та захист наскрізного шляху передавання даних, щоб забезпечити цілісність даних упродовж усього терміну експлуатації накопичувача. Удосконалені функції вирівнювання зносу та керування температурою продовжують термін експлуатації накопичувача для максимального використання.
Підвищте продуктивність комп'ютера за допомогою швидкого завантаження програм для кращого загального досвіду та продуктивності під час передавання великих навантажень без затримок. Завдяки нашій 5-річній гарантії Patriot P320 є одним із найнадійніших твердотільних накопичувачів на ринку за співвідношенням ціни та продуктивності.
ОСОБЕННОСТИ:
• Останній контролер PCIe Gen3
• 2280 M.2 PCIe Gen3 x 4, NVMe 1.3
• Технологія термічного дроселювання
• Підтримується SMART інформація про здоров'я
• Підтримується рекомендація TRIM
• Підтримувані операційні системи: Windows® 7*/8.0*/8.1/10/11
* Може знадобитися драйвер
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Робоча температура: 0 ~ 70°C
• Послідовне читання (CDM): до 3000 МБ/с
• Послідовне записування (CDM): до 2200 МБ/с
• Записані терабайти (TBW): до 480 ТБ
Артикул P320P1TBM28
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2200 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3.8 мм |
| Вага | 11 г |
- Ціна: 6 680 ₴






