
SSD накопичувач внутрішній WD Blue SN5000 500 GB (WDS500G4B0E)
6 990 ₴
6 576 ₴
- В наявності
- Код: 52812
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD-накопичувач M.2 500 GB WD Blue SN5000 (WDS500G4B0E)
Твердотільний накопичувач WD Blue SN5000 NVMe — це накопичувач нового покоління, створений для творчих людей і професіоналів. Запускайте програми зі штучним інтелектом і прискорюйте робочий процес завдяки технологіям NVMe, PCIe Gen 4 і Western Digital nCache 4.0. Крім того, творіть без обмежень завдяки місткості до 4 ТБ. Хоч яким би був ваш творчий процес, твердотільний накопичувач WD Blue SN5000 NVMe полегшить кожен крок і скоротить час від виникнення ідеї до її втілення.
Створюйте та зберігайте більше
Зберігайте більше шедеврів і насолоджуйтеся нескінченним натхненням завдяки місткості до 4 ТБ.
Пришвидшуйте свій творчий процес
Використовуйте штучний інтелект і оптимізуйте свій творчий процес завдяки поєднанню потужності PCIe Gen 4, швидкості читання до 5500 МБ/с (модель на 4 ТБ) і технології Western Digital nCache 4.0.
Працюйте в режимі багатозадачності як професіонал
Плавно перемикайтеся між програмами та проєктами завдяки високопродуктивній технології зберігання даних NVMe.
Витривалість для інтенсивних робочих навантажень
Творіть впевнено завдяки витривалості до 1200 ТБ (модель на 4 ТБ) для створення ідей, чорновиків і завершення творчих робіт.
Acronis True Image
Завантажте Acronis True Image для перенесення даних від Western Digital, щоб перенести свої файли.
Будьте в курсі стану вашого накопичувача
Відстежуйте продуктивність твердотільного накопичувача та вільний простір за допомогою завантажуваного застосунку Western Digital Dashboard.
Артикул WDS500G4B0E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 5000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 4000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.38 мм |
| Вага | 5.7 г |
- Ціна: 6 576 ₴








