-20%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C72Q Glorious single port QC3. 0 charger set(Micro) 18W білий
339 ₴
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127129
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
C72Q Glorious single port QC3. 0 charger set(Micro) White ─ це потужний зарядний пристрій від компанії HOCO. Конструкція з одним роз'ємом USB може полегшити повсякденне життя, поповнюючи заряд різноманітних ґаджетів. Пристрій здатний швидко заряджати смартфони і планшети, адже він має потужність 18W. Розмір зарядного апарата є максимально компактним, його легко можна взяти з собою в подорож або на роботу. Пристрій відповідає всім стандартам, тому має вбудований захист від раптової напруги та замикань. При виготовленні використовувалися спеціальні вогнетривкі матеріали: ABS-пластик та PC, які роблять цей аксесуар максимально безпечним. Особливості:− мережний зарядний пристрій, оснащений роз'ємом USB;
− у комплекті кабель довжиною 1 метр з роз'ємом USB на Micro;
− підтримує швидку зарядку Quick Charge 3. 0, QC2. 0, FCP, AFC;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
Артикул виробника: 6931474732538
id ksm-22155
Артикул виробника: 6931474732538
id ksm-22155
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64 г |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C72Q Glorious |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴




