
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C72Q QC3.0 Glorious single port charger set (+ Type-C) 18W білий
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127130
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Hoco C72Q Glorious single port QC3.0 - це потужний зарядний пристрій від компанії HOCO.
Конструкція з одним роз'ємом USB може полегшити повсякденне життя, поповнюючи заряд різноманітних ґаджетів.
Пристрій здатний швидко заряджати смартфони і планшети, адже він має потужність 18W.
Розмір зарядного апарата є максимально компактним, його легко можна взяти з собою в подорож або на роботу. Пристрій відповідає всім стандартам, тому має вбудований захист від раптової напруги та замикань. При виготовленні апарату використовувалися спеціальні вогнетривкі матеріали: ABS-пластик та PC, які роблять цей аксесуар максимально безпечним.
Особливості:− мережний зарядний пристрій, оснащений роз'ємом USB;
− у комплекті кабель довжиною 1 метр з роз'ємом USB на Type-C;
− підтримує швидку зарядку Quick Charge 3. 0, QC2. 0, FCP, AFC;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
Артикул виробника: 6931474732552
id ksm-22156
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64 г |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | USB Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Мoдель | C72Q Glorious |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вихід | 2 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
- Ціна: 286 ₴



