-9%

Bluetooth-ресивер HOCO E58 Magic music car AUX BT receiver чорний
446 ₴
408 ₴
- В наявності
- Код: 127150
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO E58 Magic Music AUX BT receiver Black — універсальний аудіоадаптер/приймач, який призначений для бездротового прийому звукового сигналу та передачі його на будь-який пристрій з аудіовходом AUX Mini Jack 3. 5 мм. Якщо автомобільна магнітола, портативна колонка або інший пристрій не підтримує Bluetooth, Hoco E58 дозволить вирішити цю проблему, передавши звук з будь-якого телефону або планшета. Цей AUX-адаптер оснащений мікрофоном, який дозволяє організувати в автомобілі гучний зв'язок Hands Free. Приймач Hoco E58 може працювати від вбудованого акумулятора, так і з підключеною зарядкою. ОСОБЛИВОСТІ− Вбудований мікрофон, чутливість мікрофона: 42dB;
− Клавіші управління: набір останнього номера, перемикання треків, регулювання гучності музики;
− Вихідний роз'єм: Mini Jack 3. 5 мм;
− Версія Bluetooth: 5. 0;
− Дальність передачі: до 10 метрів;
− Місткість батареї: 140mAh;
− Час роботи в режимі музики/розмов: до 8 годин;
− Час очікування: до 200 годин.
Артикул виробника: 6931474748768
id ksm-25681
Артикул виробника: 6931474748768
id ksm-25681
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 140 mAh Ah |
| Вага | 12 г |
| Версія Bluetooth | bluetooth 5.0 |
| Вихідний роз'єм | Mini jack 3.5 мм |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 0.5 м |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | E58 Magic |
| Підтримка карти пам'яті | Немає |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 51 × 46 × 13 мм |
| Час заряджання | 2 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴




