-2%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BN26 Fuente single-port PD20W charger set (C to C) (EU) білий
334 ₴
326 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127384
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BN26 Fuente single-port PD20W charger set (C to C) (EU) White– це зарядний пристрій із одним портом USB Type-C, у комплекті з кабелем Type-C to Type-C (C to C), розроблений для швидкої та безпечної зарядки пристроїв Apple та інших гаджетів із підтримкою Power Delivery (PD) до 20 W. ОСОБЛИВОСТІШвидка зарядка для пристроїв із підтримкою PD, таких як iPhone, iPad, смартфони Android і багато інших. Компактний розмір, що робить зарядний пристрій ідеальним для поїздок. Сумісність із більшістю кабелів USB Type-C до Lightning або Type-C до Type-C. Захист від перегріву, перенапруги, перевантаження та короткого замикання для безпечного використання. ПЕРЕВАГИЕфективна зарядка, яка економить час. Ергономічний дизайн, зручний для транспортування. Надійність і безпечна робота завдяки вбудованим системам захисту. Цей пристрій ідеально підходить для швидкої зарядки сучасних гаджетів вдома, в офісі чи під час подорожей.
Артикул виробника: 6941991120251
id ksm-5282
Артикул виробника: 6941991120251
id ksm-5282
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BN26 Fuente |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴




