-5%

Універсальний зарядний пристрій HOCO AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger чорний
852 ₴
809 ₴
- В наявності
- Код: 127425
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black допоможе залишатися на зв'язку в більш ніж 160 країнах світу завдяки наявності змінних виделок стандартів EU, UK, AUS, US. Його також оснащено двома виходами USB-A та одним Type-C для заряджання смартфонів, планшетів та інших електронних пристроїв. Додатково має роз'єм для вилок різних типів. Особливості мережевого зарядного пристрою Hoco AC15 Walker three-port PD20W(1C2A) universal conversion charger Black:− Завдяки 3 портам та вихідній потужності 20 W дозволяє швидко заряджати телефон та інші гаджети;
− Корпус мережевого адаптера виготовлений із якісного вогнетривкого полікарбонату;
− Має змінні виделки стандартів EU, UK, AUS, US, що дозволить використовувати його для зарядки в різних країнах;
− Оснащений роз'ємом на корпусі для підключення виделок різних типів;
− Компактна форма для економії місця у багажі.
Артикул виробника: 6942007607773
id ksm-14222
Артикул виробника: 6942007607773
id ksm-14222
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 138 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | AC15 |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴




