-2%

Відеореєстратор HOCO DV3 Driving recorder with display(dual-channel) чорний
2 085 ₴
2 046 ₴
- В наявності
- Код: 127426
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеореєстратор HOCO DV3 Driving Recorder with Display (двоканальний) Black — це надійний компаньйон для вашої безпеки на дорозі. Завдяки двом камерам, він забезпечує запис як передньої, так і задньої частини вашого автомобіля, дозволяючи вам зберегти об'єктивний знімок будь-яких дорожніх ситуацій. ЗРУЧНИЙ У ВИКОРИСТАННІЗавдяки вбудованому дисплею, відеореєстратор HOCO DV3 надає зручний спосіб перегляду записів без необхідності використання комп'ютера або іншого пристрою. Його компактний дизайн і невимушена кольорова гама дозволяють незамітно вписатися в будь-який автомобільний інтер'єр. НАДІЙНІСТЬЦей відеореєстратор не просто фіксує події на дорозі, він також може бути корисним інструментом у випадку аварії або конфлікту на дорозі, допомагаючи встановити обставини події. Відеореєстратор HOCO DV3 Driving Recorder з Дисплеєм — це надійний і зручний пристрій, який допоможе вам залишатися в безпеці під час кожної поїздки.
Артикул виробника: 6942007608183
id ksm-20623
Артикул виробника: 6942007608183
id ksm-20623
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh Ah |
| Вага | 65 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дисплей | 2.45" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду | 140° |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 × 1080) |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | DV3 |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Розміри | 70.5 × 48.3 × 35.8 мм |
| Тип харчування | Акумулятор + від мережі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046 ₴




