-39%

Картрідер HOCO HB45 Spirit 2-in-1 USB 3. 0 card reader сірий
400 ₴
244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127483
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Card Reader HOCO HB45 — це універсальний аксесуар, який забезпечить сумісність великої кількості сучасних пристроїв із найпоширенішими типами карт пам’яті. Він виділяється наявністю відразу двох слотів для карт пам’яті TF і SD, а також має інтерфейс USB-A 3. 0 для підключення до планшета, камери, ПК, ноутбука та будь-якого іншого сумісного пристрою. Знімний ковпачок убезпечить роз’єм від пошкоджень, а декорування оригінальним тисненим візерунком запобігає ковзанню пальців. Модель реалізована у стильному, практичному дизайні, має компактні розміри та невелику вагу. Вона легко поміститься навіть у кишені і не заважає підключенню інших аксесуарів до сусідніх роз’ємів комп’ютера. Корпус кардрідера надійно зібраний, виготовлений із удароміцного ABS-пластику. На одній із бічних панелей кардрідера розташовані слоти для карт пам’яті TF та SD об’ємом до 2TB. Максимальна теоретично можлива швидкість передачі становить 5Gbps. Аксесуар підтримує одночасне виконання операцій читання та запису даних, технологію Plug and Play та роботу з ОС Windows XP, 7, 8+, Mac OS X10. 5, Android 4. 0, Linux 2. 4 та останніми версіями кожної з них.
Артикул виробника: 6942007620505
id ksm-15846
Артикул виробника: 6942007620505
id ksm-15846
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Внутрішній 3,5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 3.0 A to SD; TF |
| Вага | 9.8 г |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | HB45 |
| Розміри | 70 × 18.5 × 11.2 мм |
| Формати підключень | Micro SD; SD |
| Формфактор | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴




