
Мережевий зарядний пристрій HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) чорний
370 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127570
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) Black ─ це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів . Цей зарядний пристрій має один роз'єм Type-C, який підтримуює технологію швидкої зарядки і допоможе швидко заряджати різні девайси. Цей зарядний пристрій підтримує сучасний стандарт швидкого заряджання — PD 30W та інші стандарти, завдяки яким процес відновлення заряду аксесуарів прискорюється в кілька разів . Зарядка HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) Black має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів. Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В. Зарядний пристрій HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) Black ─ стане чудовим рішенням для зарядки пристроїв, а невелика вага дозволяє брати його із собою куди завгодно.
Артикул виробника: 6942007644297
id ksm-25105
Артикул виробника: 6942007644297
id ksm-25105
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N62 Gentle |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




