-25%

Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger C+U 20W EU Moon білий
623 ₴
470 ₴
- В наявності
- Код: 128164
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий адаптер Baseus Palm — це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів. Цей зарядний пристрій має 1 порт USB (USB QC3. 0) потужністю 3A та 1 порт Type-C (USB Type-C PD3. 0) потужністю 3A. Обидва порти підтримують технологію швидкої зарядки й допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність заряджання досягає 20 Вт. Термостійкий матеріал і нова технологія охолодження BCT (Baseus Cooling Technology) дозволяє внутрішньому теплу миттєво розсіюватися із зовнішньої поверхні корпусу та підтримувати нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Інтегрований інтелектуальний чіп гарантує захист від припинення живлення, а для безпечної зарядки пристроїв з різними потребами в потужності передбачене автоматичне регулювання необхідного струму. Для безпеки ваших ґаджетів, в потужну зарядку Baseus вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від навантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Швидкий зарядний пристрій Baseus пройшов тести безпеки та має сертифікати CE, FCC, RoHS. Блок живлення Baseus Palm має інтелектуальну систему управління, яка адаптує оптимальну напругу до конкретного девайса і чудово підтримує зарядку пристроїв на iOS, Android або WindowsPhone – сумісний з iPhone та Samsung. Ваш пристрій буде отримувати рівно стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення сили в найкоротший термін без ризику пошкодження батареї.
Артикул виробника: P10111608213-00
id ksm-20507
Артикул виробника: P10111608213-00
id ksm-20507
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Palm C+U |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴




