-8%

Мережевий зарядний пристрій WUW-C196 1Type-C PD20W білий
269 ₴
248 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 128532
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій WUW-C196 1Type-C PD20W white для зарядки смартфона, планшета або будь-якого іншого гаджета. Модель оснащена роз’ємом USB Type-C, тому він універсальний і підійде для більшості портативних пристроїв. Модель має потужність 20 W, тому вона здатна швидко відновити заряд смартфона. Пристрій компактний, тож його зручно брати з собою в поїздки.
Артикул виробника: WUW-C196
id ksm-16685
Артикул виробника: WUW-C196
id ksm-16685
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C196 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴




