
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ14A Mercury PD20W+QC3.0 2USB/3A+ Cable Type-C to Type-C чорний
236 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 129714
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1. Вхід: DC12-24V
2. Вихід: загальний вихід 5 В/3 А, один порт USB-A: 18 Вт
Тип-C: 9 В/2,22 А PD20W
3. Матеріал: вогнестійкий матеріал ABS+PC
4. Матеріал: 65*29*24 мм, загальна вага: 40 г
5. Сумісність з протоколами швидкої зарядки, як-от PD20W, QC, FCP, AFC тощо.
6 з кабелем швидкої зарядки від C до C довжиною 1 м
Гарантія 12 місяців.
Артикул производителя: 6931474740045
2. Вихід: загальний вихід 5 В/3 А, один порт USB-A: 18 Вт
Тип-C: 9 В/2,22 А PD20W
3. Матеріал: вогнестійкий матеріал ABS+PC
4. Матеріал: 65*29*24 мм, загальна вага: 40 г
5. Сумісність з протоколами швидкої зарядки, як-от PD20W, QC, FCP, AFC тощо.
6 з кабелем швидкої зарядки від C до C довжиною 1 м
Гарантія 12 місяців.
Артикул производителя: 6931474740045
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| SERIES | Автомобільні ЗП |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Мoдель | АЗП BOROFONE BZ14A Mercury PD20W+QC3.0 2USB/3A+ Cable Type-C to Type-C |
| Напряжение питания | DC12-24V |
| Потужність/Сила струму | 20W |
| Производитель устройства | BOROFONE |
| Сериянейм | Зарядні пристрої |
| Тематика | Автотематика |
Информация для заказа
- Цена: 236 ₴






