
Блок питания Extradigital для ноутбуков Lenovo 20V, 3.25A, 65W, 5.5x2.5 (PSL3811)
1 292 ₴
- В наличии
- Код: 135693
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення для ноутбуків Lenovo 20V, 3.25A (65W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 65W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 20V |
| Вихідний струм | 3.25A |
| Коннектор | 5.5 х 2.5 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | 0335A2065 0335C2065 12-01793-01 25.10180.071 36001 Артикул производителя: PSL3811 id mcrtr-110017 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 20 В |
| Мощность | 65 Вт |
| Сила тока | 3.25 A А |
Информация для заказа
- Цена: 1 292 ₴


