
Мышь A4Tech G3-200N, черный, USB, беспроводная, оптическая (сенсор V-Track), 1000 dpi, 3 кнопки, 1xAA
673 ₴
517 ₴
- В наличии
- Код: 135778
- +380 (67) 249-48-482ий
A4Tech G3-200N Black - це бездротова миша, яка призначена для роботи. Вона функціонує на будь-яких поверхнях і ефективно витрачає заряд батарейки, що дозволяє продовжити її час роботи. Ця миша підходить як для правої, так і для лівої руки, оскільки має симетричну форму.
Зручність для повсякденного використання
Вона використовує технологію V-Track, що дозволяє миші працювати на різних поверхнях, включаючи хутро, килими, шкіру і тканини. Це робить її ідеальним вибором для тих, хто любить працювати на ліжку або на килимі.
Миша використовує бездротову технологію XFAR No shaking на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує стабільний бездротовий зв'язок і плавне переміщення курсора. В порівнянні зі звичайною бездротовою технологією, вона є більш надійною.
Миша також має режими сну - звичайний і глибокий, які допомагають економити заряд батарейок і продовжувати їх роботу.
В комплекті з мишею є мініатюрний USB-ресивер, який забезпечує бездротове підключення.
Артикул производителя: G3-200N (BLACK)
id mcrtr-123885
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A4Tech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Вес | 70 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Wireless (2.4GHz) |
| Габарити | 107 x 60 x 38 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик | V-TRACK |
| Источник питания | батарейки |
| Количество кнопок | 3 |
| Оптична роздільна здатність | 1000 dpi |
| Особенности | симетрична |
| Перемикачі | Huano |
| Підключення | бездротове |
| Подсветка | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серия | G |
- Цена: 517 ₴


