
Блок питания Extradigital для ноутбуков Acer 19V, 3.42A, 65W, 3.0x1.1 (PSA3832)
1 005 ₴
- В наличии
- Код: 135798
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Acer — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним.
Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам змогу бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Артикул производителя: PSA3832
id mcrtr-126462
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 19 В |
| Мощность | 65 Вт |
| Сила тока | 3.42 A А |
Информация для заказа
- Цена: 1 005 ₴


