
Источник бесперебойного питания PowerCom BNT-1000AP Schuko черный, 1000 ВА, 600 Вт, линейно-интерактивный, AVR, 3 розетки
9 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 135847
- +380 (67) 249-48-482ий
Вам потрібне джерело безперебійного живлення для котла або комп'ютера? Вам потрібне резервне живлення для дому, роутера, робочих станцій та робочих груп? Тоді зверніть увагу на компактне і надійне джерело безперебійного живлення серії BLACK KNIGHT PRO від Powercom, модель BNT-1000AP Schuko USB (1000VA/600W).
ДБЖ Powercom BNT-1000AP Schuko USB — це лінійно-інтерактивний пристрій, який забезпечить захист вашого обладнання від основних неполадок з електроживленням.
Джерело безперебійного живлення BNT-1000AP має три вихідні розетки (3хEURO) стандарту Schuko.
У моделі ДБЖ BNT-1000AP встановлено декілька внутрішніх акумуляторів для збільшення часу автономної роботи.
Комунікаційний порт USB для з'єднання з комп'ютером дає змогу згортати роботу операційної системи зі збереженням даних у
Артикул производителя: BNT-1000AP SCHUKO
id mcrtr-130882
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 451-600 |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вес | 13.4 кг |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 45 - 65 Гц |
| Габарити | 130 х 382 х 192 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 165-275 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45 |
| Цвет | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 3 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 1000 ВА |
| Мощность | 600 Вт |
| Розетки з резервом | 3 Euro(Schuko) |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареи | 12В/7Аг x 2 шт |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функция AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від розряджання батареї |
| Час заряду батарей | до 6 год |
- Цена: 9 650 ₴


