-4%

Колонки 2.0 Defender SPK 35, черный, 5 Вт, 3.5 мм, питание от USB, регулятор громкости (65635)
417 ₴
400 ₴
- В наличии
- Код: 135864
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система Defender SPK 35, Black може бути чудовим варіантом для тих, хто шукає простий, зручний та економічний спосіб покращити звук під час використання ноутбука чи інших пристроїв.
Особливості
- Дизайн системи забезпечує компактні розміри, завдяки чому вона легко поміщається в сумці разом з ноутбуком або в іншому просторі.
- Має регулятор гучності, розташований на кабелі. Це дозволяє змінювати рівень гучності зручним способом без потреби втручатися у налаштування комп'ютера.
- Акустичну систему можна живити від порту USB комп'ютера або іншого пристрою. Вам не знадобиться додатковий блок живлення, що робить цю систему досить зручною для використання.
Артикул производителя: 65635
id mcrtr-132428
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.12 кг |
| Габарити колонки | 7.5 x 9 x 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Длина кабеля | 0.9 м |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴


