
Источник бесперебойного питания PowerCom RPT-1025AP Schuko черный, 1025 ВА, 615 Вт, линейно-интерактивный, AVR, 4 розетки
7 255 ₴
- Нет в наличии
- Код: 135866
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Хочете купити безперебійник для дому з акумулятором або Вам потрібне резервне живлення для дому? Тоді зверніть увагу на джерело безперебійного живлення серії RAPTOR від Powercom, модель RPT-1025AP (1025VA/615W). Серія POWERCOM RAPTOR — це 4-х розетковий ДБЖ у корпусі "вежа", виконаний за лінійно-інтерактивною (line-interactive) технологією.

Перелік приладів, які здатно захистити ДБЖ Powercom RPT-1025AP
- Персональні комп'ютери спільно з монітором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 601-800 |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Байпас | немає |
| Вес | 8.5 кг |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 45 - 65 Гц |
| Габарити | 146 x 360 x 164 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діапазон вихідної напруги | 220 / 230 / 240 В |
| Діапазон вхідної напруги | 160-300 В |
| Захист ліній передачі даних | RJ45/RJ11 |
| Цвет | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 1001-1500 |
| Мощность | 615 Вт |
| Розетки з резервом | 4 Euro(Schuko) |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип батареи | 12В/7Аг x 2 шт |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LED індикація |
| Функция AVR | є |
| Функція холодного старту | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від розряджання батареї |
| Час заряду батарей | до 4 год |
Информация для заказа
- Цена: 7 255 ₴


