
Блок питания Extradigital для ноутбуков Asus 19V, 2.37A, 45W, 3.0x1.35 (PSA3835)
857 ₴
- В наличии
- Код: 136027
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення для ноутбуків Asus 19V, 2.37A (45W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 45W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.0А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19V |
| Вихідний струм | 2.37A |
| Коннектор | 3.0 х 1.35 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | н/д |
| Сумісність | ASUS Ze Артикул производителя: PSA3835 id mcrtr-143428 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 19 В |
| Мощность | 45 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 857 ₴


