
Блок питания Extradigital для ноутбуков Dell 19.5V, 2.31A, 45W, 4.5x2.7 (PSD3836)
809 ₴
- В наличии
- Код: 136028
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення для ноутбуків Dell 19.5V, 2.31A (45W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 45W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.2A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Вихідний струм | 2.31A |
| Коннектор | 4.5 х 2.7 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | 450-11766 5U092 9T215 AA22850 - L C9551 CF745 Артикул производителя: PSD3836 id mcrtr-143429 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 19.5 В |
| Мощность | 45 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 809 ₴


