-1%

IP камера EvoVizion IP-mini-04, 1 Мп, 1/3' CMOS, 1280х720, f=3.6 мм, день/ночь, ИК-подсветка до 10 метров, Micro SD, WI-FI,
2 211 ₴
2 187 ₴
- В наличии
- Код: 136206
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера EvoVizion IP-mini-04 необхідна для внутрішнього відеоспостереження за будинком, офісом або магазином. Матриця 1/3" CMOS забезпечує роздільну здатність відео до 1.3 Мп (1280x960) за 25 кадрів на секунду. Для зручного під'єднання до інтернету і можливості віддалено дивитися відео в наявності модуль Wi-Fi.
Характеристики EvoVizion IP-mini-04
- Наявність вбудованого мікрофона і динаміка дає змогу використовувати двосторонній аудіозв'язок для спілкування з людьми у приміщенні.
- Камера має поворотний об'єктив із діапазоном руху 355°.
- Відеостиснення H.264 дає змогу економити місце на носії.
- Чутливість матриці становить 0,1 люкс.
Артикул производителя: IP-MINI-04
id mcrtr-156879
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EvoVizion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1280x960 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 100 x 76 x 73 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 5В |
| Применение | в приміщенні |
| Цвет | white |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 75° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -10°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 187 ₴


