
IP камера EvoVizion IP-1.3-846 (PoE), 1.3 Мп, 1/3' CMOS, 1280х960, H.264/JPEG/AVI, f=3.6 мм, день/ночь, ИК-подсветка до 30 метров,
2 186 ₴
- Нет в наличии
- Код: 136207
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
IP камера EvoVizion IP-1.3-846 (PoE) використовується для зовнішнього відеоспостереження за приватними або комерційними об'єктами. Під час зйомки роздільна здатність відео становить 1.3Мп (1280x960) за 25 кадрів за секунду, що дає досить чітке і плавне зображення. А ІЧ-підсвічування на відстані до 30 м допомагає зберігати безпеку на високому рівні навіть вночі.
Характеристики EvoVizion IP-1.3-846 (PoE)
- Матриця 1/3" CMOS має чутливість 0,01 люкс.
- Камеру можна використовувати за температури від -25 °C до +50 °C у будь-яких погодних умовах завдяки класу захисту IP66.
- Модель має розміри 157 x 70 x 66 мм і масу 650 г.
- Для підключенн
Артикул производителя: IP-1.3-846 (POE)
id mcrtr-156898
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EvoVizion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1280x960 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вес | 650 г |
| Габарити | 157 х 70 х 66 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | Уличное |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | немає |
| Рабочая температура | -25°C ~ +50°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
Информация для заказа
- Цена: 2 186 ₴


