
Видеокарта GeForce GT1030, Gigabyte, 2Gb GDDR4, 64-bit, DVI/HDMI, 1417/2100 MHz, Low Profile (GV-N1030D4-2GL)
4 810 ₴
- Нет в наличии
- Код: 136265
- +380 (67) 249-48-482ий
Відеокарта GigaByte GeForce GT 1030 - компактна плата з низьким енергоспоживанням, яка стане чудовою альтернативою вбудованим у центральні процесори графічним рішенням. Завдяки 2 Гб пам'яті GDDR5 і незалежному відеоядру вона має найкращу продуктивність, а малогабаритний форм-фактор дасть змогу монтувати плату в невеликі корпуси, що буде актуальним під час складання офісних, навчальних комп'ютерів або домашніх мультимедійних систем. GigaByte GeForce GT 1030 підтримує технології поліпшення й оброблення зображення, які використовуються у відеоадаптерах NVidia вищого рівня. Висока надійність відеокарти забезпечується якісною елементною базою, за охолодження відповідає активна система з одним вентилятором.
Особливості
- Інтегрована пам'ять 2ГБ GDDR5 із 64 бітною шиною
- Підтримка HDMI 4K@60Гц
- Плавне відтворення 4K відео та HTML5 інтернет-серфінг
- Розгін одним кліком з AORUS Graphics Engine
Тактова частота ядра ГП
Артикул производителя: GV-N1030D4-2GL
id mcrtr-160769
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | офісні |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Частота памяти | 2100 МГц |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 |
| Подсветка | немає |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Тип памяти | DDR4 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Тактова частота GPU | 1417 МГц |
| Графічний процесор | GT 1030 |
| Виробник GPU | nVidia |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| HDMI | 1 |
| Розгін | немає |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 300 Вт і більше |
| DVI | 1 |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 151 мм |
| Кількість займаних слотів | 1 слот |
| Підтримка VR | немає |
| Відеопам'ять | 2 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | немає |
| Підтримка UHD | 4K |
- Цена: 4 810 ₴


