-4%

Монитор 27' Philips 273V7QJAB/00 черный, WLED, IPS, 1920x1080, 4 мс, 250 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, VGA/DP/HDMI
7 069 ₴
6 803 ₴
- В наличии
- Код: 136299
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
27" монітор Philips 273V7QJAB/00 - це чудовий варіант для тих, хто шукає якісний, зручний і комфортний монітор із великим екраном для своїх робочих і розважальних потреб. Завдяки його характеристикам ви можете насолоджуватися великим, чітким і яскравим зображенням, а також піклуватися про ваші очі під час тривалого використання.
Переваги монітора Philips 273V7QJAB/00, Black:
- Технологія IPS забезпечує бездоганні кольори та широкий кут огляду 178°/178°, практично під будь-яким кутом. Порівняно зі стандартними TN-панелями, IPS-дисплеї мають набагато вищу чіткість зображення та яскравість.
- Дисплей має формат Full HD 16:9, що забезпечує чітке та детальне зображення. Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 гарантує високу якість зображення з реалістичними деталями, яскравими кольорами та дивовижною контрастністю.
- Час відгуку становить 4 мс, це дозволяє монітору відтворювати швидкі рухи без розмиття зображення.
- Монітор має яскравість 250 кд/м2, що забезпечує
Артикул производителя: 273V7QJAB/00
id mcrtr-162754
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 4.5 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 4 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 613х368х45 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 613x454x227 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 15.4 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 803 ₴


