
Блок питания Ritar RTPS24-120, 24В 5А (120Вт) перфорированный (12760)
824 ₴
- В наличии
- Код: 136315
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення Ritar RTPS24-120 - надійне обладнання для прямої подачі живлення слаботочної системи від напруги 220В. Такі імпульсні блоки живлення мають надзвичайно ефективні властивості, які забезпечать обладнання від перенапруги та переплюсування. Надійний, безпечний та простий у використанні. На корпусі знаходяться клеми для підключення 220В (N/L) та 12В (+/-), за допомогою яких відбувається комутація живлення. Блок живлення знаходиться в перфорованому металевому корпусі, який дозволяє краще вентилювати та охолоджувати блок. У деяких моделях є регулятор вихідної напруги, який дасть можливість підвищити вольтаж для передачі живлення на більшій відстані.
Артикул производителя: RTPS24-120
id mcrtr-163869
Артикул производителя: RTPS24-120
id mcrtr-163869
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Рабоча температура | 0 ~ +45°C |
| Розміри | 208 х 102 х 48 мм |
| Сила тока | 5 А А |
Информация для заказа
- Цена: 824 ₴


