-21%

Корпус Cougar MX330-G, Middle Tower, Mini ITX / Micro ATX / ATX, 195 x 473 x 427 мм (MX330-G)
3 134 ₴
2 484 ₴
- В наличии
- Код: 136321
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cougar MX330-G — це середньобаштовий корпус, який поєднує в собі елегантний дизайн, функціональність і міцність, пропонуючи чудове співвідношення ціни та якості. Він має сучасний зовнішній вигляд із повністю прозорою бічною панеллю із загартованого скла, яка дозволяє помилуватися нутрощами вашого ПК. Велика кількість вентиляційних отворів, можливості для встановлення безлічі вентиляторів і просторий внутрішній простір роблять цей корпус ідеальною основою для створення потужної та сучасної ігрової системи.
Характеристики Cougar MX330-G
- Матеріал. Корпус вигото
Артикул производителя: MX330-G
id mcrtr-164475
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 427x195x473 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 484 ₴


