-3%

Мышь A4Tech G3-200NS 1000dpi черный, USB V-TRACK, Wireless
672 ₴
649 ₴
- В наличии
- Код: 136389
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
A4Tech G3-200NS - це ергономічна бездротова миша, яка стала ідеальним рішенням для тих, хто не терпить характерний звук натискання кнопок комп'ютерної миші. Звуки натискання кнопок практично не чути.
Особливості
- Технологія V-Track, що використовується в миші, дозволяє їй працювати на різноманітних поверхнях, включаючи хутро, килими, шкіру і тканини.
- Миша використовує бездротову технологію XFAR No shaking на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує стабільний бездротовий зв'язок і плавне переміщення курсора. В порівнянні зі звичайною бездротовою технологією, вона є більш надійною.
- Миша має два режими сну - звичайний і глибокий, які допомагають економити заряд батарейок.
- Конструкція миші симетрична, тому вона підходить як для правої, так і для лівої руки. Вона також поставляється з мініатюрним USB-ресивером.
- Миша має колесо 4D-прокручування, що дозволяє здійснювати навігацію у чотирьох напрямках. Програмне забезпечення дозволяє налаштовувати цю функцію з
Артикул производителя: G3-200NS (BLACK)
id mcrtr-168926
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A4Tech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Вес | 79 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Wireless (2.4GHz) |
| Габарити | 107 x 60 x 38 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик | V-TRACK |
| Источник питания | батарейки |
| Количество кнопок | 3 |
| Оптична роздільна здатність | 1000 dpi |
| Особенности | симетрична |
| Перемикачі | Kailh |
| Підключення | бездротове |
| Подсветка | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серия | G |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴


