-4%

Колонки 2.0 Trust Remo, черный, 8W, работает от USB, регулятор громкости на передней панели (17595)
991 ₴
948 ₴
- В наличии
- Код: 136392
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колонки Remo 2.0 speaker set - це сучасна акустична система, яка пропонує низку важливих характеристик для високоякісного звучання та зручного користування.
Особливості
- Колонки використовують передові технології для забезпечення чіткого, потужного і якісного звучання. Це дозволяє насолоджуватися музикою, фільмами та іграми з відмінним аудіо на різних рівнях гучності.
- Можливість живлення через USB дозволяє використовувати акустичну систему практично в будь-якому місці з наявністю USB-порта. Це може бути вдома, в офісі, або навіть поза приміщеннями, якщо є доступ до живлення через зарядний пристрій або портативний акумулятор.
- Великий регулятор гучності, розташований на передній панелі, дозволяє зручно та швидко регулювати гучність відтворюваного звуку. Це робить налаштування акустичної системи дуже простим завдяки доступу до регулювання без додаткових налаштувань.
Артикул производителя: 17595_TRUST
id mcrtr-169533
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Питание | від USB |
| Bluetooth | немає |
| Подсветка | немає |
| Вес (кг) | 0.6 кг |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Аудіосистема | 2 |
| Габарити колонки | 8 x 17.5 x 8 см |
| FM тюнер | немає |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 4 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 948 ₴


