-1%

Кронштейн для микроволновки Walfix MT-2W, белый, глубина: 285-425 мм, нагрузка: до 35кг
687 ₴
678 ₴
- В наличии
- Код: 136403
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн призначений для установки побутової мікрохвильової печі та іншої побутової техніки, вагою не більше 35 кг, і конструктивно є два кутові кронштейни з розсувними накладками, що прикріплюються до стіни приміщення. Ці кронштейни мають регульовані довжиною опори в діапазоні 285-425 мм від стіни, при цьому ширина не має значення, що дозволяє встановлювати на них побутову техніку різних розмірів. Кронштейн виконаний з якісних та надійних матеріалів та може Вам організувати кухонний простір.
Артикул производителя: MT-2W
id mcrtr-170271
Артикул производителя: MT-2W
id mcrtr-170271
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 12.8 х 4.3 х 28.5 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Глубина | 285-425 мм |
| Материал | Металл |
| Нагрузка | до 35 кг |
| Назначение | для мікрохвильової печі |
Информация для заказа
- Цена: 678 ₴


