-1%

Электродуховка Liberton LEO-480 черный, 2000W, 48 л, конвекция, металлический корпус, индикатор работы, таймер, 3 режима нагрева,
4 297 ₴
4 269 ₴
- В наличии
- Код: 136404
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електродуховка Liberton LEO-480 Black 48 л з внутрішнім підсвічуванням добре поєднується практично з будь-яким кухонним інтер'єром.
Виставити час, режим і температуру приготування страви (до 250 ° C) можна за допомогою поворотних перемикачів.
Час приготування їжі задається таймером до 60 хвилин, а після закінчення заданого періоду лунає звуковий сигнал.
Дверцята електропечі відкриваються легко і плавно за допомогою горизонтальної ручки.
Завдяки режиму конвекції гаряче повітря всередині камери рівномірно розподіляється, не дозволяючи їжі підгоріти.
Зовнішня поверхня електричної печі покрита спеціальною електростатичною фарбою, а внутрішнє покриття камери цинкове.
Комплектація: решітка, прямокутне деко, тримач для деко.
Артикул производителя: LEO-480BLACK
id mcrtr-170290
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Объем | 31 - 60 л |
| Мощность | 2000 - 2500 Вт |
| Вес | 8.22 кг |
| Комплектация | електродуховка, деко, решітка, тримач для дека, інструкція, гарантійний талон |
| Гриль | немає |
| Дисплей | немає |
| Подсветка | є |
| Диапазон рабочих температур | 100-250 °C |
| Габарити | 37.7 x 54.9 x 40.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість режимів | 5 |
| Рожен | немає |
| Додаткові функції та особливості | індикатор роботи |
| Електроконфорки | немає |
Информация для заказа
- Цена: 4 269 ₴


