-5%

Электродуховка Liberton LEO-650 Red, 2200W, 65 л, металлический корпус, индикатор работы, таймер, 3 режима нагрева
5 584 ₴
5 312 ₴
- В наличии
- Код: 136405
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Liberton LEO-650 Red - це надійна електрична піч із численними корисними функціями та можливостями, що дають змогу готувати різноманітні страви швидко та легко.
Особливості
- З об'ємом внутрішньої камери 65 л ви матимете достатньо місця для приготування великих страв або приготування їжі для всієї родини.
- Просте і зрозуміле механічне управління робить цю піч легкою у використанні, навіть для тих, хто не має досвіду використання духовок.
- Ви можете налаштувати таймер до 60 хвилин, після чого ви почуєте звуковий сигнал, який повідомить вам про завершення приготування.
- Електродуховка має 3 режими нагріву, що дають вам змогу обирати оптимальний для вашого рецепта: верхнє нагрівання, нижнє нагрівання або комбіноване нагрівання.
- З можливістю нагрівання до 250 °C ви зможете готувати багато різних страв, включно з піцою, пирогами та іншими смачними стравами.
- Цинкове покриття забезпечує високу міцність і стійкість до корозії, що робить цю піч д
Артикул производителя: LEO-650RED
id mcrtr-170294
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Red |
| Объем | 65 л |
| Мощность | 2000 - 2500 Вт |
| Вес | 11.55 кг |
| Комплектация | електродуховка, круглий деко, прямокутний деко, решітка, рожен, тримач для дека, інструкція, гарантійний талон |
| Гриль | немає |
| Дисплей | немає |
| Подсветка | є |
| Диапазон рабочих температур | 100-250 °C |
| Габарити | 39.3 x 58.3 x 49.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість режимів | 3 |
| Рожен | є |
| Додаткові функції та особливості | індикатор роботи |
| Електроконфорки | немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 312 ₴


