-1%

Кофемолка Esperanza EKC001K Espresso, черный, 160 Вт, 50 г, нож из нержавеющей стали с двумя лезвиями, пластик
779 ₴
771 ₴
- В наличии
- Код: 136407
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавомолка Esperanza EKC001K Espresso - це ідеальний помічник для всіх шанувальників кави та кухонних експериментів.
Переваги кавомолки Esperanza EKC001K Espresso:
- Кавомолка використовує роторний механізм для подрібнення продуктів.
- Esperanza EKC001K Espresso має корпус виготовлений з екопластику чорного кольору, що робить її легкою та зручною у використанні.
- Кавомолка оснащена подвійним ножем з нержавіючої сталі, який дозволяє дуже якісно подрібнювати кавові зерна.
- Керування кавомолкою відбувається механічно.
- Наявність прозорої кришки допомагає комфортно спостерігати за процесом помелу та контролювати ступінь подрібнення кави.
- Модель має зручну ємність для завантаження зерен, що дозволяє за один раз перемолоти до 50 г кави. Це особливо корисно для тих, хто любить свіжу каву.
- Кавомолка має відділення для зберігання електрошнура, що забезпечує зручне зберігання приладу та запобігає заплутуванню шнура.
- Імпульсна функ
Артикул производителя: EKC001K
id mcrtr-170571
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость контейнера | 50 г |
| Автоблокування | є |
| Вес | 0.55 кг |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 180х85х85 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 151-200 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помолу | Ножова |
| Таймер | немає |
Информация для заказа
- Цена: 771 ₴


