
Источник бесперебойного питания PowerCom INF-1500AP черный, 1500 ВА, 1050 Вт, чистая синусоида, 2 розетки, внешняя батарея (24 В,
10 680 ₴
- Нет в наличии
- Код: 136420
- +380 (67) 249-48-482ий
Нова сучасна серія лінійно-інтерактивних ДБЖ INFINITY для тривалої підтримки обладнання забезпечує напругу у вигляді чистої синусоїди. Стабілізує напругу в широкому діапазоні від 140 до 280 В. Забезпечує автономний час роботи до 4.5 год при повному навантаженні. Завдяки шині 24 В можна підключити щонайменше два акумулятори від 100-200 Аг. Для швидкого заряджання акумулятора встановлено зарядний пристрій 15 А. Зручне та легке підключення акумуляторів.
Ідеально підходить для захисту газових або твердопаливних котлів, насосів, водопостачання, освітлення в приватному будинку, а також для захисту телекомунікаційного обладнання. Має низький рівень шуму, і не вимогливий до місця розміщення, що робить дані моделі придатними для встановлення в житлових будинках.
Артикул производителя: INF-1500
id mcrtr-171108
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси керування | USB |
| Активна потужність, Вт | 1001-2000 |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня (немає у комплекті) |
| Байпас | немає |
| Вес | 12.2 кг |
| Вихідна частота | 50 - 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 - 60 Гц |
| Габарити | 130 x 412 x 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діапазон вихідної напруги | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 140-280 В |
| Захист ліній передачі даних | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість розеток Euro(Schuko) | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 / 1 |
| Повна потужність, ВА | 1001-1500 |
| Мощность | 1050 Вт |
| Розетки з резервом | 2 Euro(Schuko) |
| Уровень шума | до 45 дБ |
| Тип | лінійно-інтерактивний |
| Тип установки | Напольный |
| Тип індикаторів | LCD дисплей |
| Форма выходного напряжения | правильна синусоїда |
| Функция AVR | є |
| Функції захисту | від короткого замикання, від перевантажень, від розряджання батареї |
- Цена: 10 680 ₴


