-3%

Панель вызова EvoVizion DP-06/4, серебристый
2 746 ₴
2 674 ₴
- В наличии
- Код: 136470
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зараз у багатьох квартирах і офісах встановлено відеодомофони. Щоб не плодити перед вхідними дверима багато викличних панелей, можна встановити лише одну, яка дасть змогу незалежно одна від одної під'єднати до чотирьох квартир до однієї панелі.
Виклична панель EvoVizion DP-06/4 Silver - підключає до чотирьох абонентів. На панелі можна зробити напис, яка кнопка якій квартирі належить.
Основні характеристики відеопанелі EvoVizion DP-06/4 Silver:
- розширений кут огляду 110 градусів;
- роздільна здатність відеокамери 1000 ТВЛ;
- металевий корпус;
- керування електромеханічним або електромагнітним замком, а також воротами з електроприводом;
- керування електромеханічним замком без використання додаткового блоку живлення (вбудований БУЗ);
- клас захисту - IP66;
- розмір панелі - 151 х 54.5 х 21.5;
- невидиме ІЧ-підсвічування до 3 метрів.
Артикул производителя: DP-06/4
id mcrtr-174642
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EvoVizion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Індикація голосу | є |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| День/ніч (ICR) | є |
| Питание | DC 12 В |
| Камера | 1000 ТВЛ |
| Кути огляду | 110° |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 151 х 54.5 х 21.5 мм |
| Степень защиты | IP66 |
Информация для заказа
- Цена: 2 674 ₴


