-7%

Корпус Chieftec Mesh CG-04B-OP черный, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 4.05 кг
3 173 ₴
2 963 ₴
- В наличии
- Код: 136587
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель CG-04B-OP — корпус формату Midi Tower, створений у сучасному ергономічному стилі, що дає змогу використовувати в системі материнські плати формату mATX і ATX. З корпусом CG-04B-OP Ви зможете використовувати всі переваги HD Audio і USB 3.0. Установка оптичних приводів і жорстких дисків без викрутки дасть змогу здійснити складання легко і просто. І, крім того, корпус має неймовірно привабливу для покупців ціну.
Артикул производителя: CG-04B-OP
id mcrtr-182114
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 484x180x404 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 2x80 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 963 ₴


