
Корпус Deepcool MATREXX 55 MESH чорний, без БЖ, Mid Tower, EATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0
3 905 ₴
3 862 ₴
- В наявності
- Код: 136609
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Комп'ютерний корпус DeepCool Matrexx 55 MESH з ретельно продуманим дизайном підтримує материнські плати аж до формату E-ATX.
Передня панель у формі суцільної металевої сітки з пиловим фільтром забезпечує 100% продувність внутрішнього простору корпусу та запобігає його запиленню. Крім цього, оптимізація повітряного потоку забезпечується двома повітроводами з обох боків передньої панелі. Крім передньої панелі пилові фільтри є знизу й на верхній панелі — у формі магнітної сітки.
Повнорозмірна бічна панель із загартованого скла завтовшки 4 мм надає корпусу неповторного вигляду і надає можливість спостерігати за роботою всіх комплектуючих вашої системи.
Підтримує встановлення системи рідинного охолодження радіатора 120/140/240/280/360 мм спереду, системи рідинного охолодження радіатора 120/140/240/280 мм зверху та системи рідинного охолодження радіатора 120 мм ззаду. Відсік для вежі завширшки 210 мм із проміжком 23 мм ідеально підходить для прокладання кабелів.
Артикул виробника: MATREXX 55 MESH
id mcrtr-183119
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 435x210x478 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 3 862 ₴


