
Корпус Zalman ZM-T7 чорний, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 2х120 мм
2 709 ₴
2 679 ₴
- В наявності
- Код: 136670
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Якісний корпус ZALMAN T7, який має стильний і функціональний дизайн для максимально зручного складання та експлуатації системи. Сітка на передній панелі, два попередньо встановлені 120мм вентилятори забезпечать оптимальну циркуляцію повітря. За потреби, можна ще встановити ще шість вентиляторів. Бічна панель із вікном із міцного 2.5 мм тонованого акрилу. Корпус підійде як для самостійного, так і для промислового складання.
Матеріали:
Корпус виготовлено з міцної сталі 0.5 мм. Порошкове напилення шасі з підвищеною зносостійкістю. Чорне фарбування з порошковим напиленням робить корпус стійким до корозії та практичним в експлуатації. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання.
Передня панель — сітка, для активної вентиляції.
Бічна панель із вікном із міцного тонованого акрилу.
Оптимізоване охолодження і підсвічування:
У комплекті 2 шт 120мм вентилятора. Додатково передбачено мі
Артикул виробника: ZALMAN ZM-T7
id mcrtr-189265
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 384x202x438 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 2 679 ₴


