-7%

Ламинатор A3, 2E L-328, серебристый/черный, 125 мкм, 460 x 120 x 130 мм, 1,64 кг (2E-L-328)
1 428 ₴
1 328 ₴
- В наличии
- Код: 136705
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2E L-328 - компактний та зручний офісний ламінатор, який призначений для ламінування невеликого обсягу документів. Принцип роботу пристрою полягає у тому, що між двома рухомими валами пропускається документ та пластикова плівка, яка його покриває.
Ламінування документів захищає документ від механічних пошкоджень, впливу води, а також вицвітання. Ламінатор підтримує ламінування документів у форматі А3 зі швидкістю 250 мм/хв.
Пристрій оснащений індикатором готовності та лотком-фінішером.
Артикул производителя: 2E-L-328
id mcrtr-192510
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Формат | A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | 220 - 240 В |
| Цвет | Black/Silver |
| Максимальна товщина ламінування | 0.4 мм |
| Метод ламінування | гаряче ламінування |
| Мощность | 350 Вт |
| Толщина пленки | 80 - 125 мкм |
| Время нагрева | 3 - 6 хв |
| Швидкість ламінування | 250 мм/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 328 ₴


