-3%

Колонки 2.0 REAL-EL S-20 черный, 2 x 3 Вт, пластиковый корпус, питание от USB
522 ₴
504 ₴
- В наличии
- Код: 136714
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-20 - це просте та доступне рішення для поліпшення звуку вашого комп'ютера або ноутбука. Ця акустична система також сумісна з мобільними пристроями та іншими джерелами звуку.
Особливості
- Завдяки своєму компактному розміру, акустична система легко розміщується на робочому столі чи поруч з ноутбуком.
- Вбудовані високоякісні динаміки допомагають покращити якість звуку, надаючи чіткість і деталізацію контенту.
- REAL-EL S-20 пропонує поліпшену систему звучання, що може додати більше глибини та реалізму до ваших аудіо.
- REAL-EL S-20 живеться через USB-порт вашого ноутбука, ПК або блока живлення, що робить її дуже зручною для використання.
- Акустична система має регулятор гучності на кабелі, що дозволяє вам зручно контролювати гучність безпосередньо на акустичних колонках.
Артикул производителя: S-20
id mcrtr-193018
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.31 кг |
| Габарити колонки | 6.5 x 6.5 x 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 504 ₴


