
Колонки 2.0 REAL-EL S-250 черный, 2 x 10 Вт, МДФ, питание от сети 220V, управление сбоку (S-250)
2 509 ₴
- В наличии
- Код: 136715
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система (АС) REAL-EL S-250 призначена для відтворення музики, озвучування ігор, фільмів та інших аудіо. Ця акустична система може бути підключена до різних джерел сигналу, таких як CD/DVD-програвачі, телевізори, телефони, ПК тощо, без необхідності використання додаткового підсилювача потужності.
Особливості
- Завдяки компактному розміру, акустична система легко впишеться в будь-який інтер'єр та робочий простір.
- REAL-EL S-250 пропонує поліпшену систему звучання, яка може допомогти покращити якість звуку та надати більше деталей та глибини аудіо.
- Акустична система сумісна з ноутбуками, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку, що дозволяє вам насолоджуватися якісним звуком з різних пристроїв.
Артикул производителя: S-250
id mcrtr-193024
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Габарити колонки | 12 x 23.5 x 19.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від мережі 220V |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 509 ₴


