
Колонки 2.0 REAL-EL S-50 черный/Red, 2 x 3 Вт, пластиковый корпус, питание от USB
545 ₴
- В наличии
- Код: 136716
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-50 - це зручне і доступне рішення для поліпшення звуку вашого комп'ютера (ноутбука). Ця акустична система також сумісна з мобільними пристроями та іншими джерелами звуку, що робить її універсальним варіантом для відтворення аудіо.
Особливості
- Модель має невеликі розміри, що робить її зручною для розміщення на робочому столі або навіть біля ноутбука.
- Акустична система обладнана високоякісними динаміками, що допомагає досягти кращої якості звуку.
- REAL-EL S-50 можна під'єднати до ноутбуків, мобільних пристроїв та інших джерел звуку, що робить її універсальним рішенням для різних ситуацій.
- Акустична система живиться від USB-порту вашого комп'ютера, ноутбука або блока живлення, що дозволяє вам легко увімкнути її без необхідності використовувати додаткові джерела живлення.
- Акустична система оснащена регулятором гучності на кабелі, що дозволяє зручно налаштовувати рівень звуку.
Артикул производителя: S-50
id mcrtr-193026
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.31 кг |
| Габарити колонки | 7.5 x 7 x 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black/Red |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴


