-14%

Кулер для процессора Cooler Master MasterAir MA621P TR4 Edition, для TR4, RGB, 31 dBA, 4-pin, 6 тепловых трубок / CDC 2.0 /
3 561 ₴
3 064 ₴
- В наличии
- Код: 136732
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cooler Master MasterAir MA621P TR4 Edition — це потужний двобаштовий кулер з наддувом та подвійним вентилятором. Його основне призначення — охолоджувати центральний процесор персонального комп’ютера. Прилад створює оптимальні температурні умови для стабільної та продуктивної роботи найголовнішого компонента вашого ПК.

Особливості кулера Cooler Master MasterAir MA621P TR4 Edition
- Модель MasterAir MA621P TR4 Edition характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 150 Вт. Вона чудово п
Артикул производителя: MAP-D6PN-218PC-R2
id mcrtr-194044
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooler Master |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 870 г |
| Высота | 160-169 мм |
| Габарити | 116 x 110 x 165 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 150 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | TR4 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
Информация для заказа
- Цена: 3 064 ₴


