-12%

Кулер для процессора Xilence I200, алюминий, 1x92 мм, для Intel 1200/115x, до 65 Вт, высота 70 мм (XC030)
349 ₴
306 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 136785
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Xilence I200 (XC030) — це сучасний кулер для охолодження центрального процесора. Xilence I200 поєднує в собі всі характеристики сучасного процесорного кулера для дому та офісу. Завдяки тихому 92-міліметровому вентилятору, прецизійно виготовлений радіатор тихо і надійно постачає холодне повітря. Швидкість обертання вентилятора 2200 об/хв гарантує ідеальний компроміс між високим потоком повітря та низьким рівнем шуму. Крім того, він вирізняється безпечним і надійним кріпленням за допомогою задньої панелі.
Особливості повітряного кулера Xilence I200 (XC030)
- Безшумний 100-мм вентилятор на гідропідшипниках.
- Легкий алюмінієвий радіатор для низького рівня шуму.
- Підходить для сокетів INTEL 1150/1151/115
Артикул производителя: XC030
id mcrtr-199363
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xilence |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Вес | 240 г |
| Высота | 70-79 мм |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Конструкция | класична |
| Подсветка | без підсвічування |
| Материал основы | Алюміній |
| Габарити | 95 x 95 x 70 мм |
| Підключення | 3 pin |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
Информация для заказа
- Цена: 306 ₴


