
Мышь A4Tech Fstyler FG10S 2000dpi черный+Grey, USB, Wireless, бесшумная
745 ₴
726 ₴
- В наличии
- Код: 136795
- +380 (67) 249-48-482ий
Бездротова безшумна мишка A4TECH FG10S Black+Grey - це стильний пристрій з безшумним кліком, який дозволяє вам зосередитися на роботі без відволікання. Вона працює на потужному бездротовому з'єднанні на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує стабільну роботу на відстані до 10-15 метрів.
Надійний пристрій для роботи та розваг
Мишка має регульований 4-рівневий режим енергоощадження, який автоматично переходить в режим сну, якщо не виконувалося жодних дій протягом 0,2 секунди. Це дозволяє зберігати заряд батареї та продовжувати час її роботи.
Корпус мишки має протиковзне покриття та спеціальну конструкцію, що забезпечує надійний хват і фіксацію пристрою в долоні, що забезпечує комфорт під час використання.
Мишка FG10S пропонує 2000 DPI з 3-рівневим регулюванням (1000/1600/2000 DPI). Це дозволяє вам налаштувати відповідну роздільну здатність відповідно до вашого вподобання.
Мишка також відзначається своєю надійністю. Вона оснащена якісними перемикачами, які гарантують мінімум
Артикул производителя: FG10S (GREY)
id mcrtr-201354
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A4Tech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Вес | 67 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Wireless (2.4GHz) |
| Габарити | 108 x 64 x 35 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик | оптичний |
| Источник питания | батарейки |
| Количество кнопок | 4 |
| Оптична роздільна здатність | 2000 dpi |
| Особенности | Бесшумная |
| Перемикачі | Huano |
| Підключення | бездротове |
| Подсветка | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серия | Fstyler |
- Цена: 726 ₴


