-9%

Колонки 2.0 Logitech S150, черный, 1.2 Вт, USB (980-000029)
1 589 ₴
1 453 ₴
- В наличии
- Код: 136827
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Logitech S150, Black, - це функціональні портативні колонки, що забезпечують чистий і якісний звук завдяки USB-підключенню, підходять для різних ситуацій, включаючи роботу, відпочинок та подорожі.
Особливості
- Використання USB-підключення дозволяє отримати якісне і потужне звучання цифрових записів. Ваша музична колекція буде відтворюватися чітко та динамічно.
- Колонки добре працюють як у вигляді домашніх акустичних систем, так і в офісних умовах чи під час подорожей.
- Змінюйте рівень гучності та вимикайте звук за допомогою вбудованих кнопок. Це робить користування колонками дуже зручним та простим.
- Підключення до комп'ютера відбувається через USB-порт за допомогою USB-кабелю. Це дозволяє вам насолоджуватися музикою без спотворень у цифровому форматі.
- Колонки мають компактний дизайн і легко переносяться. Вони ідеально підходять для подорожей або використання в різних місцях.
Артикул производителя: 980-000029
id mcrtr-203821
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.4 кг |
| Габарити колонки | 7 x 16 x 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 453 ₴


