-30%

Корпус GameMax Draco XD, черный, без БП, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 4x120 мм ARGB Fan,
3 737 ₴
2 598 ₴
- В наличии
- Код: 136842
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax Draco XD Black — це корпус середнього розміру з агресивним і сучасним дизайном, який приверне увагу любителів RGB-підсвічування і тих, хто хоче виділитися. Він має незграбний, футуристичний дизайн із панорамною бічною панеллю із загартованого скла, яка дасть змогу продемонструвати всю красу внутрішніх компонентів. Корпус підійде для материнських плат розміру від ATX до Mini-ITX, що дасть змогу гнучко підібрати комплектувальні системи.
Характеристики GameMax Draco XD Black
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Подсветка | є |
| Блок питания | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 460 x 421 x 210 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x200 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 598 ₴


