
Блок питания PowerPlant для ноутбуков Asus, 19V, 1.75A, 33W, 4.0x1.35, wall mount (WM-AS33F4014)
950 ₴
- В наличии
- Код: 136844
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 33W 1.75A (4.0*1.35) wall mount - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Сумісність:
ASUS
ADP-40TH A, EXA1206CH, 0A001-00330100
Підходить до моделей:
ASUS
Taichi 11.6-inch Touch
Taichi 21-DH51
Taichi 21-DH71
VivoBook X201E
VivoBook X201E-DH01
VivoBook X201E-KX003H
Vivo
Артикул производителя: WM-AS33F4014
id mcrtr-204724
Сумісність:
ASUS
ADP-40TH A, EXA1206CH, 0A001-00330100
Підходить до моделей:
ASUS
Taichi 11.6-inch Touch
Taichi 21-DH51
Taichi 21-DH71
VivoBook X201E
VivoBook X201E-DH01
VivoBook X201E-KX003H
Vivo
Артикул производителя: WM-AS33F4014
id mcrtr-204724
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 19 В |
| Мощность | 33 Вт |
| Сила тока | 1.75 A А |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴


