
Корпус GameMax H602-BK чорний, без БЖ, Mid Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 1x120 мм LED (H602-BK)
2 029 ₴
- В наявності
- Код: 137057
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус GAMEMAX H602 — це сучасний корпус формату Micro ATX і типорозміру Miditower.
Відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має низку важливих особливостей: прекрасний обдув, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримку інтерфейсу USB 3.0. GAMEMAX H602 вміщує відеокарти до 340 мм завдовжки та кулер ЦП заввишки до 155 мм.
Артикул виробника: H602-BK
id mcrtr-209073
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Підсвічування | є |
| Блок живлення | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
- Ціна: 2 029 ₴


