
Корпус GameMax MT-306-NP-U3-CR черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, Card Reader, 380x173x368 мм
1 671 ₴
- В наличии
- Код: 137120
- +380 (67) 249-48-482ий
Gamemax MT 306 NP U3 CR — сучасний компактний корпус для персонального комп’ютера, який дозволить зібрати систему із потрібною продуктивністю. Зовнішній вигляд досить класичний, виконаний у чорному кольорі. Такий корпус легко адаптується у будь-який простір.
Gamemax 306 NP U3 CR виготовлений у типорозмірі Mini Tower та передбачає можливість встановлення материнських плат із формфактором Micro ATX. Корпус для настільного ПК оснащений рядом портів для швидкого підключення периферійних пристроїв та зарядки гаджетів. Продумана конфігурація корпусу надає користувачу широкі можливості для підбору необхідних компонентів. Gamemax 306 NP U3 CR виготовлений із металу та пластику, що є гарантією тривалого терміну використання.
Артикул производителя: MT306NPU3CR
id mcrtr-210843
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x173x368 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x90 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Mini Tower |
- Цена: 1 671 ₴


